Dlaczego nasz hotel?

Hotel dla psów – Wielkopolskie, Lubuskie, Świebodzin, Zielona Góra, Sulechów

Profesjonalny hotel dla psów Animal Center w Rakowie zaprasza klientów z województwa wielkopolskiego, lubuskiego i okolic. Zapewniamy fachową opiekę i atrakcyjne ceny. Jesteśmy dyplomowanymi technikami weterynarii i zootechnikami, którzy kochają zwierzęta. Dzięki bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu zarejestrowanej hodowli potrafimy zadbać o psy zgodnie z ich fizycznymi oraz psychicznymi potrzebami.

Lokalizacja hotelu sprzyja dobrostanowi jego małych i dużych gości. Mieścimy się w malowniczej i cichej wsi Raków, która obfituje w piękne zielone tereny idealne do wspólnego spacerowania. Pozostałe atuty naszego obiektu to:

  • położenie około 12 km od Świebodzina i Sulechowa, które z jednej strony gwarantuje spokój zwierzętom, a z drugiej zapewnia łatwy dojazd do nas drogą S3,

  • całodobowa opieka, z której można skorzystać przez 365 dni w roku,

  • komfort termiczny, który zapewnia klimatyzacja, czyli wytchnienie latem i przyjemne ciepło w okresie jesienno-zimowym,

  • monitoring wewnątrz i na zewnątrz obiektu, gwarantujący pełne bezpieczeństwo,

W tym hotelu troszczymy się o psy nie tylko jako profesjonaliści ze stosownym wykształceniem, ale także jako miłośnicy zwierząt, dla których zdrowie czworonogów jest priorytetem.

Profesjonalnie i z sercem – najlepszy hotel dla Twojego psa

Każdemu, nawet najbardziej oddanemu właścicielowi zdarzyć się może sytuacja, gdy potrzebować będzie opieki dla swojego pupila. Jeśli zależy Ci na tym, aby oddać swojego czworonożnego przyjaciela w dobre ręce, zapraszamy do naszego hotelu dla psów w Rakowie. Zadbamy o zwierzę zgodnie z wymaganiami typowymi dla jego rasy oraz indywidualnymi upodobaniami, o których możesz opowiedzieć nam w dniu przyjazdu. Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt u nas był przyjemnym i dobrze spędzonym czasem. Zapraszamy klientów z województwa lubuskiego, wielkopolskiego oraz pozostałych regionów Polski!

Hotel dla psów
Ceny podane poniżej dotyczą jednej doby czyli 24h. Doba hotelowa liczona jest od momentu przyjazdu psa na hotel i kończy się o tej samej godzinie dnia następnego.

Istnieje możliwość wyżywienia hotelowego za dodatkową opłatą. Hotel dysponuję karmą suchą Josera, Calista oraz karmą mokrą Dolina Noteci.
Psy ras małych i średnich
40 zł / doba
Psy ras dużych
45 zł / doba
Szczenięta (do 6 miesiąca życia)
50 zł / doba