Ile kosztuje hotel dla psów?

To pytanie, które najczęściej zadają sobie osoby planujące podróż bez pupila. Jeżeli zastanawiasz się ile kosztuje hotel dla psa i co wpływa na cenę za pobyt, to trafiłeś w idealne miejsce.

Na pierwszy rzut oka zasady działania naszego hotelu są bardzo zbliżone do ludzkich standardów. Ceny za pobyt zależą od ilości czasu, który Twój pupil ma spędzić w naszych progach. Oferujmy możliwość indywidualnie dostosowanego pakietu wyżywienia, aby zaspokoić zwierzęcy apetyt tym, czego potrzebuje. W naszym kompleksie znajduje się również wyjątkowe SPA, w którym każdy gość może skorzystać z usług kosmetycznych i fryzjerskich.

Jednak fakt, ile kosztuje hotel dla psa to nie jedyny aspekt, który powinien przyciągać uwagę właściciela w naszej ofercie.

Cena to nie wszystko

Atrakcyjna cena to tylko jeden z atutów naszego hotelu. Każdy miłośnik zwierząt powinien pamiętać, że przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo. Piękny pokoik, słodkie miseczki i milion zabawek nie są najważniejszymi potrzebami zwierzaka. Koszt pobytu w naszym hotelu obejmuje również dostęp do opieki dyplomowanych profesjonalistów w zakresie weterynarii i zootechniki. Psy łatwo popadają w stres, dlatego w przypadku separacji z właścicielem niezwykle istotne jest zapewnienie wykwalifikowanego opiekuna.

Nasz kompleks jest zaopatrzony w dobrze rozwiniętą sieć monitoringu, co gwarantuje pewność poświęcenia maksymalnej uwagi czworonożnym przyjaciołom. Dbamy o Twojego zwierzaka przez całą dobę – bacznie obserwujemy jego zachowania i nastrój, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że Twój przyjaciel jest w dobrych rękach.

Najlepszy hotel to taki, w którym czujemy się jak w domu. Dokładnie taka sama zasada dotyczy naszego hotelu dla psa. Aby czuć się swobodnie i komfortowo, zwierzak powinien mieć zapewnioną przestrzeń dla siebie, ale także dostęp do kontaktu z człowiekiem, który pomoże mu się zaaklimatyzować i zapewni przyjazną atmosferę. Właśnie to przekłada się na koszt pobytu Twojego psa w hotelu Animal Center.

A teraz zarezerwuj pobyt, pakuj walizki i w drogę!